Ювілей школи

Добра і щастя, творчих здобутків, світлого майбутнього тобі, моя шкільна домівко!

Ювілей школи – це не тільки свого роду історична віха, але й кордон, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя, свій педагогічний талант рідній школі і, звичайно, накреслити плани на майбутнє.

25 листопада 2016 року Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 відзначила своє 60-річчя. Але хіба про школу скажеш — ювілярка? То царство дитинства. юності! У ньому свої відомі імена, особистості. Історія і сучасність — нерозривно поєднані.

Школа по праву гордиться своїми випускниками, серед яких Ігор Герета, Левко Крупа, Василь Ярмуш, Богдан Бастюк, Микола Тимчак, Олена Підгрушна і багато інших сьогодні відомих і шанованих людей. І радіє тому, що у ній працюють її колишні учні.

Восьма школа має не тільки багате минуле,   творче   сучасне,   а   й широкі перспективи розвитку у майбутнє. Впевненість у завтрашньому дні ґрунтується на  високому  професіоналізмі вчительського колективу,  50  з  яких  –  випускники   рідної школи,   на   багаторічних  традиціях,   сучасних методиках   виховання,   тісній   співпраці   з випускниками,  батьками.

У нашій школі навчається уже навчається третє – четверте покоління – маємо свою шкільну династію родин.

На початку святкового дійства гості дізналися про історію навчального закладу, ознайомились із досягненнями школярів і педагогів сьогодні, із важливими фактами з життя Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №8.

Із щиросердечними словами вітання з нагоди свята виступила начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради Похиляк О.П. Багато теплих слів адресували школі, педагогічному, учнівському та батьківському колективам почесні гості даного дійства.

А дитячі аматорські колективи дарували учасникам заходу своє мистецтво та святковий настрій.

Ювіляри щиро дякували всім гостям за цінні подарунки, необхідні для організації сучасного навчально-виховного процесу.

Щасти ж тобі у всьому і завжди, Тернопільська восьма школо! Примножуй свої ювілеї, радій новим успіхам! Будь завжди щасливим царством юності. Із 60-річчям тебе!