Шевченківські дні в школі

Із свіжим березневим вітром, з подихом весни приходить до нас, українців, величне свято –  день народження Т. Г. Шевченка, великого сина України.

Осмислення життя і творчості Кобзаря давно стало доброю традицією Тернопільської ЗОШ№8. А тому  з 06 березня по 13 березня 2017 року проходили Шевченківські дні, щоб не просто вшанувати пам’ять, а всім серцем відчути його невмируще слово.

Розпочався тиждень з участі учнів 5-7 класів у Всеукраїнській  українознавчій     грі   «Соняшник»   .6 березня вчителі–словесники провели літературні години «Незабутній Шевченко», учні написали тематичні диктант   «Пам’яті Кобзаря ” (5-11 кл); твори-мініатюри «Шевченко в моєму серці». 9 березня  семикласники підготували  усний журнал «Ти в моєму серці, Україно, думою Шевченка гомониш».

Вчителі української мови та літератури разом із бібліотекарем репрезентували увазі учнів тематичну виставку «Стежками Кобзаря», а 10 березня проходив  турнір знавців  «Кобзареве   слово» для учнів 9 класу,а також проведено інтелектуальну гру між учнями 8–их класів «Незабутній Шевченко». Віртуальна подорож «Відкрий Шевченка для себе» допомогла учням 10  класу не тільки показати презентації про Кобзаря, а й дізнатися більше про великого поета.

А на завершення тематичного тижня у актовій залі школи було проведено свято–літературно-музична композиція «Це тихе сяйво над моєю долею – воно лишилось на усе життя….»,яку підготували вчителі В.В.Бойчук, Л.Т.Бойко.

Приємно зазначити, що учні усіх класів активно долучилися до відзначення Шевченківських днів.