Творчий вечір

«Бачу сонце над рідним краєм,

Бачу радість і затінки зла…

Це нічого, що я згасаю,

Лиш би пісня моя жила!».

Василь Ярмуш

15 вересня 2017 року  учні Тернопільської  загальноосвітньої школи №8 відвідали творчий вечір – спомин про українського поета та прозаїка Василя Ярмуша, який  організувала відома тернополянка  Мирослава  Ярмуш (донька поета) зі своїми друзями – однодумцями.  Цьогоріч  йому виповнилося  б  77 років.

Наші десятикласниці мали унікальну можливість почути живий голос поета( «Дума про життя»). Літературознавець Ярослав Гевко, дослідник творчості Ярмуша, натхненно читав вірші незабутнього поета. Серед них « Летять у вирій журавлі», »Щастя радість проміння креше»,» Дайте слово мовити вогненне»,»Неси вперед,моя юнацька бригантино».

Роздумами –спогадами поділився професор, доктор мистецтвознавства Олег Смоляк.

А ще цього вечора відбулись  дві творчі презентації: пісня відомого співака та актора Сашка Алексєєва «Стільки літ» на слова Василя Ярмуша ( музика – Андрія Підлужного )

та відеопоезія на вірш Ярмуша «Дума про Україну».

Загалом арт- вечір глибоко зворушив своєю щирістю та теплом.