День Вчителя

У першу неділю жовтня українці відзначають чудове свято – День вчителя. Це день вдячності за багаторічну, самовіддану працю, переданий досвід та знання, за любов та терпіння. У Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 учні також вітали своїх дорогих вчителів та наставників. Одинадцятикласники запросили на святкову подію Машу Єфросініну, Альберта Енштейна, Коко Шанель, Христофора Колумба, які народились і проживають у Тернополі. Солов’їними піснями вчителів вітали ансамбль «Лелеченьки» та «Перлина». Учні, обрані для стажування в польських школах, подарували чудовий український танець «Гопак». Свято вийшло душевним, щирим та багатим на позитивні емоції. Низький уклін нашим вчителям! Хай доброта, якою Ви огортаєте нас повертається до Вас сторцею.