« Життя, мов спалах зорі »

8 листопада 2017 року у Тернопільській школі І-ІІІ ст. №8 відбулася презентація посібника «Література рідного краю. Василь Ярмуш»(упорядники : Марія Крупа, Віра Крамар). До книги увійшли конспекти уроків, підготовлені творчими вчителями Тернопільського району та міста. Організатори проекту –заступник директора з навчальної роботи Г.В.Тюріна, вчителі української мови та літератури Скурська Г.М., Бараннікова Г.О., Огороднік Р.В., Бойчук В.В.

Учасниками творчої зустрічі були Гапон Л.О. ( методист упр. освіти і науки), Марія Данилевич (канд. пед. наук, доц., викладач ТНПУ ім. В.Гнатюка), Крупа М.П., вчителі Тернопільського р-ну і міста, донька В.Ярмуша – Мирослава, племінниці поета.

Затамувавши подих, присутні насолоджувалися поезіями Василя Ярмуша у чудовому виконанні учнів нашої школи ( Баб’як В., Олійник Т., Гуарніері К., Дячок С., Гадач І., Лиса М., Крамар М., Білий Д., Кравчук В., Королішин О., Безноса А., Завіша І., Гнатьо Н.).

Зачарували всіх присутніх мелодії пісень на слова В.Ярмуша ( «Сорочка», «Верховина») у виконанні лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів, викладача Острівської музичної школи Ігоря Вовчака та ансамблю «Кансона». З глибоким душевним трепетом пролунала пісня «Незабудки»( викон. Катруся Стара).

Несподіваним подарунком для філологів школи були книги відомого Тернопільського гумориста, випускника нашої школи, Богдана Бастюка, які ми отримали від його доньки Ірини Богданівни Звір ( Бастюк).

Звучали слова подяки від дочки Мирослави Ярмуш та племінниць поета. Поетичне слово і пісня Василя Ярмуша житиме у наших серцях вічно, допоки є на світі Україна.