День української писемності та мови

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

Традиційно у Тернопільській ЗОШ l – lll ступенів №8 відбуваються заходи, приурочені святкуванню Дня української писемності та мови.

Вчителі української мови та літератури школи провели програму тематичних заходів: виставку стіннівок про мову, пізнавальні вікторини ,тематичні уроки «Безцінний скарб у тебе – рідна мова».
Учні школи взяли участь у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика. Переможці шкільного етапу представлятимуть нашу школу на другому етапі конкурсу.
Плекаймо та вивчаймо рідну мову!