Міжнародний день рідної мови

21-22 лютого 2018 року в школі  відзначили Міжнародний день рідної мови.  Учителі-філологи провели  тематичні уроки ,на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, а також знайомилися зі шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян .

Учні 5-11 класів   написали   диктант єдності  « Без мови немає народу».

Проведено  пізнавальну  гру «У царстві рідної мови» (7-А клас). Учні залюбки відповідали на запитання , пригадували героїв прочитаних  творів, розшифровували ребуси, коментували фразеологізми.

Активними учасниками  вікторини « Минуче все, лиш слово не мине» стали  учні  7-Б, 8-Б класів.  Також учні 8 – Б класу відвідали бібліотеку «Літературне Тернопілля».

Учасницею урочистої  церемонії нагородження переможців  II (міських) етапів мовознавчих  конкурсів та II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури в Українській гімназії             ім. І. Франка  була учениця 8-Б класу Аліна Назар( 3 місце).