Інтегрований урок з навчання грамоти та природознавства

28 лютого 2017р у 1-В класі був проведений інтегрований урок з навчання грамоти  та природознавства на тему: «Письмо великої букви Ш. Підготовчі графічні вправи. Написання буквосполучень, слів та речень. Розвиток мовлення. Слова- назви пір року (Чотири сестри)».

Метою уроку було: навчити учнів писати велику букву Ш, склади, слова з нею; розширити знання учнів про пори року їх найхарактерніші ознаки; збагачувати уявлення молодших школярів про красу рідної природи; вчити милуватися красою природи ;розвивати спостережливість, допитливість, творче мислення, уяву, зв’язне мовлення, фантазію; виховувати любов до природи та бережливе ставлення до довкілля.

Під час уроку учні мали можливість попрацювати у групках, переглянути відео з найістотнішими ознаками кожної пори року, а також відчути себе «зіркою телебачення», даючи інтерв’ю про свою улюблену пору року.