Шановні батьки майбутніх першокласників!

Згідно зі статтями 9 і 18 Закону України «Про загальну середню освіту» діти 2011-2012 р.н., які проживають по вулиці: Микулинецька (за «Ватрою»), провулок Садовий , провулок Микулинецький, Микулинецька-бічна, Гагаріна, Шкільна, провулок Шкільний, Студинського, Ярмуша Козацька, Гірняка, Голубовича, Молодіжна, Фестивальна, мають першочергове право на навчання у Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №8 (рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 21.02.2018 р. №113 щодо закріплення за закладами загальної середньої освіти території обслуговування).

Документи про зарахування дитини у навчальний заклад  просимо подати до 31 травня 2018 року. Згідно пункту 7 ст. 18 Закону України «Про загальну середню освіту» з 01.06.2018 р. до 15.06.2018 р. буде здійснюватись прийом документів та зарахування дітей до 1-их класів на вільні місця.

Перелік документів:

1. Заява батьків