День Знань

​​​​​​​​​​​Додаток 1

 В Україні день 1 вересня – не просто початок осені. Для всіх школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів День знань – це справжнє свято. З цього дня офіційно починається навчальний рік у більшості  навчальних закладів країни. 

«День знань: Версія 1.0» – це новий формат святкування початку навчального року.

Ми запрошуємо усі навчальні заклади міста долучитись до проведення науково-розважального всеміського заходу «День знань: Версія 1.0», який відбудеться  1 вересня 2019 року, у неділю, з 15.00 до 19.00  на площі Героїв Євромайдану.  

Вашій увазі будуть представлені понад п’ятдесят демонстраційних наметів та різноманітних локацій.

Зокрема:

1.Культурна локація. Сцена з якісним звуком, виступи шкільних колективів, анімації для дітей, наукове та вогняне шоу, шоу мильних бульбашок, місцеві гурти з кавер-версіями на сучасну музику.

Відповідальна структура: Управління культури, управління освіти і науки.

2. Спортивна локація. Естафети, смуги перешкод, короткі жартівливі забіги та розваги.

Відповідальна структура: Управління сім’ї та молоді та Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення

3. Університетська локація. Участь усіх університетів міста, інтерактивне представлення факультетів. Кожен заклад освіти (ЗЗСО, ПТЗ, коледж, ліцей, гімназія та ін.) зможе представити себе у форматі виставки та презентації на стендах, а також провести воркшопи, майстер-класи, навчально-розважальні ігри на вибір.

Відповідальна структура: Управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

5. Локація Центру Науки Тернополя.  Лекторій 15*4 у форматі «Рівний –рівному»: 4 лекції тривалістю 15 хвилин кожна.
Кожен бажаючий учень може розкрити свій потенціал оратора та провести доповідь на тему, яка зацікавить молодь. (Реєстраційна форма: https://forms.gle/NHwNtugstCGLkFDX6 )

Відповідальна структура: ГО «Центр Науки Тернополя»

6. Локація громадських ініціатив та фондів. Активні та пасивні презентації громадських організацій, майстер-класи та інше.

Відповідальна структура: «Молодіжна міська рада»

7. Локація «Профорієнтаційна діяльність». Цікаві експрес-тренінги та тести на тему профорієнтації.

Відповідальна структура: Міськрайонний центр зайнятості та ГО «Центр Науки Тернополя»

8. Арт-простір. Митці та художники міста можуть долучитися до створення муралу біля приміщення ГО «Центр Науки Тернополя».

Відповідальна структура: ГО «Центр Науки Тернополя»

9. Дитяча локація. Спокійна обгороджена територія з іграшками та іграми для найменших учасників заходу.

Відповідальна структура : Оргкомітет

Реєстрація для учасників: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScx31J52PNpZhrQ_80dUcI71JufQGTnfaXUE3og6mV71KU9tQ/viewform

Реєстрація для Волонтерів:https://docs.google.com/forms/d/1i4zU23eXBNbfohiwY_B9XA-1qT4URWBaXJoQ99C05sE/viewform?edit_requested=true

Від нашої спільної роботи залежить успіх даного заходу, а також формування позитивного іміджу Тернопільської області, відкритої для впровадження великих соціальних проектів.