Вітальне слово директора

                                                            Дорогі випускники!

Зі святом , яке Ви чекали всі одинадцять років!!!  Цей навчальний рік був незвичним і складним,  життя внесло свої корективи.

    Дорогі учні, сьогодні ваші серця переповнені хвилюванням перед майбутнім. Пам’ятайте, що найміцніша життєва опора – це  знання, найвірніша дорога – дорога чесної праці. Не намагайтеся бути «як всі», у кожного є свій особливий талант. І нехай вам тільки вистачить мужності і терпіння дослухатися до нього.

    Одного разу всесвітньо відомий скрипаль Оле Булль виступав з концертом. І раптом струна його скрипки обірвалась. Він не розгубився, а просто закінчив мелодію на трьох струнах. Таке життя, воно змушує нас не опускати руки, бути мужніми і впертими , впевнено йти до мети.

       Згадайте сьогодні словом вдячності своїх наставників – перших учителів, класних керівників, педагогів, які віддали Вам частинку свого серця, були поруч всі 11років. Нехай ваші успіхи в майбутньому стануть нам ,учителям, винагородою за благородний труд і терпіння.

      Спасибі батькам і рідним наших випускників, що  вибрали 8 школу як майданчик для розвитку і освіти  дітей, брали активну участь в житті школи.

     Хочу зауважити, дорогі випускники: ви —  талановиті , завзяті , юні та перспективні, комунікабельні та енергійні, а тому гідні тої висоти, яку для себе встановили. Я у вас вірю! Вам усе під силу! Я вас люблю!!!

       Божого Вам благословення, щедрої долі, вірних друзів,  оптимізму та невичерпної енергії!

                                           З повагою і любов’ю

                                           Галина Михайлівна   Підгайна,

                                           директор Тернопільської ЗОШ №8