Безпечне навчання

Дякуємо Грушко Оксані Богданівні за безпечне навчання

Висловлюємо щиру подяку ГРУШКО ОКСАНІ БОГДАНІВНІ, бабусі учениці 1-А класу ТЗОШ I-III ступенів №8, за професійну дезінфекцію від коронавірусу нашого шкільного приміщення.

З метою попередження поширення випадків Covid-19, пані Оксана організувала профілактичне і осередкове знезараження шкільного приміщення методом гарячого туману. Даний метод не має різкого запаху та є безпечним для учнів і навколишнього середовища..

Гарячий туман – швидкий та ефективний спосіб дезінфекції, професійний метод профілактики і знищення корона вірусу. Це повітря, що містить найдрібніші частинки дезінфікуючої рідини розміром не більше 80 мікрон. Краплі проникають в усі важкодоступні місця, рівномірно покривають предмети і розпорошуються на великі площі. Поділ складу на молекули відбувається механічним способом, тому він не втрачає знезаражувальних властивостей.

Також він ефективний проти: вірусів, мікробів, грибків, комах.

Дезінфекція приміщень – дієвий спосіб боротьби з COVID-19, будь-якими вірусами і хвороботворними бактеріями. Це головний інструмент для попередження нових випадків зараження.

Оксані Богданівні дякують керівництво школи, класний керівник та батьки 1А_класу! Тепер відвідувати школу стало безпечніше.

відео процесу