Матеріально-технічне забезпечення

У приміщенні школи 31 навчальний кабінет. Учні школи І ступеня працюють в 12-ти кабінетах, в інших –  навчаються учні ІІ-ІІІ ступенів.

У закладі функціонують такі кабінети:

• 2 кабінети української мови та літератури;
  • 1 кабінет зарубіжної літератури;
  • 2 кабінети математики;
  • 1 кабінет англійської мови;
  • 1 кабінет німецької мови;
  • 1 кабінет історії;
  • 1 кабінет образотворчого мистецтва;
  • 1 кабінет біології;
  • 1 кабінет фізики;
  • 1 кабінет хімії;
  • 2 кабінети інформатики;
  • 1 кабінет географії;
  • 1 спортивний зал;
  • навчальна майстерня з обробки металу;
  • навчальна майстерня з обробки деревини;
  • 1 кабінет обслуговуючої праці.

Навчальний заклад має актову залу, бібліотеку, кімнату школяра, книгосховище, бухгалтерію, гардероб, дві роздягальні для учнів на  уроках фізичної культури, шкільну їдальню; кабінети соціально-психологічної служби, медичний, директора, заступників директора, для проведення корекційно-розвиткових занять та психологічного розвантаження, технічного персоналу.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції; в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення. Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України. Класні кімнати обладнані меблями, які підібрані відповідно до вікових та фізіологічних особливостей учнів.