Учні 5-8 класів з вчителем Живчак І.Т.  ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 в період з 9 по 29 квітня 2018 року взяли участь в інтернет-олімпіаді від освітнього проекту «На Урок».2 травня були оголошені результати .

Наші школярі показали високі результати та разом із педагогом були нагороджені дипломами,свідоцтвами та подякою.

Вітаємо переможців!!!

Школярі 6-б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 31 травня 2018 року  завершили свій перший проект  “My favourite place in the city”від  еTwinning.

Вчитель Живчак І.Т. та учні отримали нагороду ‘’ Quality Label’’.

Вітання усім учасникам!!! Не зупиняйтеся на досягнутому!

Вчитель англійськоі мови ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Живчак І.Т. опублікувала своі розробки на сайті освітніх проектів »На Урок» та »Всеосвіта»,за що отримувала сертифікати,грамоти та подяки.

Показовий урок англійської мови

30 листопада 2018 року вчителем Живчак Іванною Тадеївною проведено показовий урок англійської мови в 6 – Б класі на тему «My town»

Показовий урок англійської мови

11 грудня 2018 року вчителем  Слободян Олесею Олександрівною проведено показовий урок англійської мови в 3 – А класі на тему «Дні тижня та шкільні предмети».