“Всі – ми різні, всі ми – рівні!”
16 листопада учні 6-Б класу провели хвилинку спілкування: “Толерантність – це гармонія в різноманітті”. Під гаслом: “Всі – ми різні, всі ми – рівні!”
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-17_10-45-55-042-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-17_10-45-54-774-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-17_10-48-15-435-1024x768.jpg)
“Вчимося толерантному спілкуванні”
У 8- Б класі пройшла година обговорення на тему “Вчимося толерантному спілкуванні”. Учні створювали ” Квітку толерантності “.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-16_16-16-42-528-766x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-16_16-17-14-520-766x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-16_16-16-42-678-766x1024.jpg)
Квест “Екологічний всюдихід”
Учні 6-Б класу із задоволенням брали участь в грі. На кожній станції їх чекали завдання, які вони успішно виконували. Вчителі Сисюк Г. В., Наконечна М.В., Желізняк Н. Р., Івашків Г.С., Беднарчук М.Й.підготували і провели цей квест.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-12_14-38-28-140-1024x766.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-12_14-39-23-170-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-12_14-38-42-408-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-12_14-39-43-092-768x1024.jpg)
Навчання роботи з інтерактивною дошкою!
Вчителі школи з допомогою вчителя інформатики Клясінською О.М. ознайомилися з можливостями використання інтерактивної дошки під час проведення уроків. Навчання було актуальним і сучасним.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-11_13-32-46-288-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-11_13-32-46-970-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-11_13-32-45-003-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-11_13-32-45-813-768x1024.jpg)
Який цікавий світ!
11 листопода 2021р. вчитель фізики Беднарчук М. Й. і вчитель біологіі Желізняк Н.Р. організували і провели “Науковий пікнік” на тему “Екологія, природа і ми”. Учнями були представлені проєкти, цікаві досліди. Учні 9а і 8а класів, вчителі природничих дисциплін із задоволенням брали участь в експериментах.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-11_12-30-56-467-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-11_12-42-04-561-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-11_12-40-43-274-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-11_12-42-58-376-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-11_12-34-01-308-768x1024.jpg)
Види оздоблення
Роботи виконані учнями на уроках трудового навчання
Практичний етап роботи на уроці
Розгадування кросвордів на етапі закріплення вивченого матеріалу