“Всі – ми різні, всі ми – рівні!”

16 листопада учні 6-Б класу провели хвилинку спілкування: “Толерантність – це гармонія в різноманітті”. Під гаслом: “Всі – ми різні, всі ми – рівні!”

“Вчимося толерантному спілкуванні”

У 8- Б класі пройшла година обговорення на тему “Вчимося толерантному спілкуванні”. Учні створювали ” Квітку толерантності “.

Квест “Екологічний всюдихід”

Учні 6-Б класу із задоволенням брали участь в грі. На кожній станції їх чекали завдання, які вони успішно виконували. Вчителі Сисюк Г. В., Наконечна М.В., Желізняк Н. Р., Івашків Г.С., Беднарчук М.Й.підготували і провели цей квест.

Навчання роботи з інтерактивною дошкою!

Вчителі школи з допомогою вчителя інформатики Клясінською О.М. ознайомилися з можливостями використання інтерактивної дошки під час проведення уроків. Навчання було актуальним і сучасним.

Який цікавий світ!

11 листопода 2021р. вчитель фізики Беднарчук М. Й. і вчитель біологіі Желізняк Н.Р. організували і провели “Науковий пікнік” на тему “Екологія, природа і ми”. Учнями були представлені проєкти, цікаві досліди. Учні 9а і 8а класів, вчителі природничих дисциплін із задоволенням брали участь в експериментах.

Види оздоблення

Роботи виконані учнями на уроках трудового навчання

Практичний етап роботи на уроці

Розгадування кросвордів на етапі закріплення вивченого матеріалу