Керівник: Шпачук Неля Григорівна

Мета: Розвиток творчих здібностей дітей через включення їх у танцювальну діяльність, а також формування творчої особистості через навчання школярів мови танцю, залучення вихованців до світу танцювального мистецтва, що є надбанням загальнолюдської та національної культури; сприяти естетичному вихованню і фізичному розвитку підростаючого покоління.

Завдання гуртка:

1. Визначення стартових здібностей кожної дитини: почуття ритму, музичної і рухової пам’яті.
  2. Розвиток уяви і фантазії в танці.
  3. Ознайомлення дітей з різними музично-ритмічними рухами у відповідності з характером музики та з найпростішими правилами поведінки на сцені.
  4. Закрілення набутих вмінь за допомогою виступу на шкільних заходах.Розвиток комунікативних здібностей підлітків через танцювальні ігри.