Вітаємо преможців Інтелектуального шоу ,,Батьки VS дітей’’
Вітаємо преможців Інтелектуального шоу ,,Батьки VS дітей’’, учнів нашої школи та їх батьків:
- Ящука Івана і Ольгу Степанівну
- Борщук Христину і Оксану Степанівну
- Брянку Вадима і Андрія Миколайовича
- Бачинську Анастасію і Ірину Казимирівну
Організаторами Всеукраїнського проекту були: Назалежна асоціація, медіа спільно з телекомпанією TV-4. Захід відбувався за сприяння Тернопільської міської ради, за підтримки Управління освіти і науки ТМР, ТКМЦНОІМ.
Запекла боротьба команд шкіл міста Тернополя довела, що наші учні ерудовані, мають високий рівень знань, вміють критично мислити, що надзвичайно важливо у сучасному світі.
Пишаємося вами!
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/zobrazhennja_viber_2021-09-08_13-54-01-438.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/zobrazhennja_viber_2021-09-08_14-17-16-502-1024x736.jpg)