Вчимося бути медіаграмотними!
До Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності у ТЗОШ І-ІІІ ступенів 8 був проведений в 11 класі вчителем історії Бачинською І.К. Всеукраїнський урок з медіа грамотності. Урок спрямований на розвиток уміння індентифікувати фейки та протистояти їхнім негативним впливам. Учні навчилися розпізнавати фейки, вивчили маркери маніпуляції, склали пам’ятку « Як зловити фейк?», вивчили сайти, яким можна довіряти і перевіряти інформацію. Урок сприяв розвитку критичного мислення у здобувачів освіти.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-11_13-30-31-117-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-11_13-30-25-296-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-11_13-30-30-594-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-11_13-30-30-423-1024x768.jpg)