Декада молодого вчителя
З 02 по 11 листопада у початковій школі проходила декада молодого вчителя.
У школі працює 4 молодих спеціалісти: Вінтонюк Н.Д (вчитель музичного мистецтва)., Воробець А.Т(вчитель іноземної мови), Палій В.В. (вихователь ГПД), Ясінська Г.С. (вихователь ГПД).
Протягом декади були заплановані і проведені заходи, які в першу чергу, спрямовані на можливість зорієнтуватись молодим вчителям в особливостях навчального процесу; по- друге, сформувати у молодих педагогів високий рівень професійних ідеалів, задовільнити потреби у неперервній освіті і надати допомогу у подоланні різних ускладнень.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/image-9-1024x768.jpeg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/1637153881469_image0-1024x1024.png)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/image-3-1024x1024.png)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/image-1-3-1024x1024.jpeg)
Мета квесту: повторити народні та авторські казки; розвивати пам’ять, увагу, кмітливість; виховувати в учнів любов до книги.
Учасники квесту виконували різноманітні завдання для того, щоб відновити Казкову країну.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/image-2-3-1024x1024.jpeg)