З особливим трепетом та хвилюванням відзначили День української писемності та мови у початковій школі.
9 листопада школа цвіла від розмаїття вишиванок, у яких прийшли наші учні та вчителі.
Постійний творчий пошук педагогів знайшов досить вдале відображення під час проведення уроків української мови .
Учні 1-А класу (класний керівник Покалюк О.С.) брали участь у вікторині «Рідну мову знаємо!» та створили колективну тематичну розмальовку.Урок-змагання знавців рідної мови у 2-А класі. Класний керівник Пелех Н. В.Бліц-вікторина ,,Знавці української мови” і списування тексту ,,Рідна мова” Учні 2-А класу. Вчитель початкових класів Волощук А. С. Вікторина ,,Українські прислів’я та приказки.” Учні 2-Б класу. Класний керівник Драбик Л.Б.Класний керівник 2-В класу Швець Т.В.Класний керівник 3-А класу Мендик Т.Д.Учні 3-Б класу. Вчитель початкових класів Семчишин С.Я.Учні 3-Б класу. Класний керівник Гладиш О. В.Учні 4-А класу. Класний керівник Браїк І. ПУчні 4-Б класу. Класний керівник Сойма Ю. Д.