День Гідності і Свободи в Тернопільській ЗОШ 8
Жити гідно та обирати своє майбутнє – невід’ємне право кожного з нас! Ми завжди будемо пам’ятати, якою ціною ми здобули волю і незалежність!
Інформаційні хвилини “Гідні ті, хто діє. Україна – країна гідних”; перегляд відеофрагментів “Вони боролись за волю”, хвилини мовчання “З Україною в серці”…Так учні 8 школи згадали події, які відбулись 21 листопада 2013.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-22_13-43-42-118-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-22_13-44-19-657-1024x472.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennja_viber_2021-11-22_13-44-36-243-768x1024.jpg)