16 днів проти насильства!
” З метою протидії жорстокого поводження з дітьми, подолання насилля в сімї, привернення молоді до торгівлі дітьми з 25 листопада по 10 грудня в школі пройшла Всеукраїнська акція “16 днів днів проти насильства”. Конкурси ” Наші долоні проти насилля”; анкетування “Булінг та кібербулінг в учнівському колективі”; фрешмоб “Клубочок толерантності; виставка плакатів”Сімя- простір без насильства”, “Ось тобі моя рука. Виховуємо толерантність”; ланцюг єднання “Біла стрічка – це моя надія” тощо.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/zobrazhennja_viber_2021-12-06_12-53-06-802-1024x769.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/zobrazhennja_viber_2021-12-06_13-07-43-983-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/zobrazhennja_viber_2021-12-06_13-07-18-384-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/zobrazhennja_viber_2021-12-06_13-06-08-540-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/zobrazhennja_viber_2021-12-06_12-58-45-862-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/zobrazhennja_viber_2021-12-06_13-05-50-079-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/zobrazhennja_viber_2021-12-06_13-05-52-187-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/zobrazhennja_viber_2021-12-06_13-06-18-146-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/zobrazhennja_viber_2021-12-06_13-05-52-705-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/zobrazhennja_viber_2021-12-06_13-05-56-746-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/zobrazhennja_viber_2021-12-06_13-06-11-587-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/zobrazhennja_viber_2021-12-06_13-05-49-019-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/zobrazhennja_viber_2021-12-06_13-06-12-770-768x1024.jpg)