Екскурсія в Тернопільський історико-меморіальний музей політичних в’язнів
23 грудня учні 10-11 класів разом з вчителем історії Бачинською І.К. відвідали Тернопільський історико-меморіальний музей політичних в’язнів. В ході екскурсії школярам розповіли історію геноциду української нації. Учням співробітники музею подарували карту голодомору. Відвідавши музей, діти вшанували пам`ять мільйонів людей безневинно замучених радянською владою. Екскурсія мала патріотично – виховний та пізнавальний характер, була наповнена відчуттям любові до рідного краю. Діти дізналися багато нового і повчального.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/zobrazhennja_viber_2021-12-24_15-28-00-355-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/zobrazhennja_viber_2021-12-24_15-29-25-720-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/zobrazhennja_viber_2021-12-24_15-28-01-764-1024x768.jpg)