«Ангели пам’яті»
З нагоди річниці Дня Героїв Небесної Сотні та вшанування подвигу учасників Революції Гідності учні 10 класу разом з вчителями Бачинською І.К., Сисюк Г.В. провели урок-мужності «Ангели пам’яті». Під час заходу школярі згадали імена тих, хто віддав своє життя, відстоюючи незалежність України. Серед них і наші земляки. Герої не вмирають. Вони живуть в наших душах, торкаються струн нашого серця.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/zobrazhennja_viber_2022-02-18_11-21-43-172-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/zobrazhennja_viber_2022-02-18_11-21-23-533-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/zobrazhennja_viber_2022-02-18_11-20-51-216-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/zobrazhennja_viber_2022-02-18_11-20-41-427-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/zobrazhennja_viber_2022-02-18_11-20-27-932-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/zobrazhennja_viber_2022-02-18_11-20-11-012-768x1024.jpg)