Мова – втілення думки
Мова – втілення думки.
Що багатша думка, то багатша мова.
Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її!
Борімося за красу мови, за правильність мови,
за присутність мови, за багатство мови…
Максим Рильський
Мова- одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.
До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася вся шкільна родина початкової школи.
У цей день в нашій школі пройшли заходи під гаслом “ Відчуй смак української мови!..” Вчителі і класні керівники провели цікаві та пізнавальні вікторини, ігри, конкурси, а саме: “ Українська рідна мова- барвінкова, калинова, солов’їна”, подорож Країною мови “ Кожному миле його слово рідне”, тощо.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/image-6-1024x1024.png)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/image-1-2-1024x768.png)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/image-2-2-1024x768.png)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/image-3-1-1024x1024.png)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/image-4-1-1024x768.png)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/image-5-1-1024x1024.png)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/image-6-1-1024x1024.png)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/image-7-1024x768.png)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/image-8-1024x768.png)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/image-9-1024x768.png)