Останній дзвоник 2022

На жаль, війна внесла корективи у наше шкільне життя.Цьогоріч традиційний шкільний останній дзвінок пролунав лише для випускників школи.

Учні та батьки 11 класу щиро дякують дирекціі та вчителям школи за свято і за щасливі шкільні роки:

«Дорогі наші наставники!Ви навчили нас не боятися , не здаватися і вірити в себе.Ви вчили думати і мріяти, працювати і відпочивати, творити і любити.

Дякуємо за знання, за турботу, підтримку,мотивацію і стимул.Дякуємо, що вірили  в нас і завжди допомагали, радили і пробачали.Щиро хочемо виправдати усі ваші сподівання і досягти тих висот, до яких ви нас підштовхували і скеровували.З вами завжди було цікаво,легко і надійно.

Бажаємо вам, дорогі наші вчителі, побільше позитиву, міцного здоров’я,натхнення, творчості, і ,найголовніше, МИРУ І ПЕРЕМОГИ!

Особлива вдячність директору школи Підгайні Галині Михайлівні і класному керівникові Олійник Олені Ігорівні»

Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить…
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.

Тендітну душу ласкою зігріти
І добротою ниву засівать,
Безмежно, щиро цілий світ любити
І дітям усього себе віддать.

З любов’ю, випускники 2022 року!