Привітання директора школи з професійним святом — Днем вчителя!

Дорогі мої колеги!
Прийміть найтепліші вітання з професійним святом — Днем вчителя!
У кожної людини в житті є свій Вчитель — той, хто душевною щедрістю, глибокими знаннями допоміг пізнати світ, навчив не тільки наукам , а й дав впевненість і віру в себе, щоб будувати майбутнє. Такими мудрими педагогами стали і ви для багатьох поколінь вдячних учнів школи №8. А в час повномаштабної війни вчительська праця, дорогі педагоги, особливо цінна і важлива. Знаю , що на ваші плечі лягло чимало випробувань, але Україна вірить у силу, мужність і талант вчителів . Нас називають освітянським вчительським фронтом, і ми як ніколи розуміємо , що вчителі важливі. І гордимося цим.
Від щирого серця бажаю міцного здоров’я, миру і добробуту у ваших сім’ях, натхнення та віри у щасливе майбуття! Дякую, що надихаєте й мотивуєте наших учнів ставати кращими. Разом ми зможемо все!
Нехай ваші серця завжди будуть сповнені радістю та світлом!
Директор школи Галина Підгайна