З Днем Захисників і Захисниць України!

Дорогі наші захисники!

Мужні! Незламні! Сильні духом! Ті, хто тримає над нами небо! Ті, хто береже наш сон! Ті, хто дарує нам можливість побачити новий світанок!

Вітання Вам, наші рідненькі, від учнів та вчителів нашої школи з Днем Захисника! Нехай у ці холодні осінні ночі Вас зігріває тепло і любов наших сердець!!! Хай кожного ранку Сонце заряджає Вас небесною енергією, а рідна земля дає сил та наснаги для боротьби.

Дякуємо Вам за все…  За те, що зранку бачимо схід сонця; за те, що день минає без сигналу «Тривога»; за те, що ніч спокійна і без сирен… Знаємо, що завдячуємо цим тільки Вам.

Дякуємо Вам, дорогі наші хлопці та дівчата, за те, що робите все можливе і неможливе, захищаючи нас, нашу землю, нашу Україну! Як би важко не було, ПАМ’ЯТАЙТЕ: поряд із Вами – наші серця, поряд із Вами – наші душі, за Вас – наші молитви… Бо кожен із Вас є частинкою кожного із нас. А разом ми – сила, яку не подолати. Бережіть себе, наші рідненькі, і повертайтеся живими!

Віримо у Вас! Віримо у ЗСУ! Віримо в Україну та її щасливе і вільне майбутнє! Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

P.S. Любимо! Цінуємо! Чекаємо в гості!

Шкільна громада