Зустріч з Товариством Червоного Хреста України
Інструктори з першої допомоги Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України за підтримки Норвезького Червоного Хреста продовжують навчати населення області.
З початку навчального року значну увагу приділено заходам з першої допомоги в навчальних закладах.
Нещодавно відбулося навчання навичкам першої допомоги для учнів ТЗОШ №8.
Учні початкових класів ознайомилися із правилами надання першої медичної допомоги та на практиці побачили укомплектування автомобіля невідкладної допомоги та його призначення.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-851c7de8f97a27e4b8d2582de9092644a9172cc947e84a83cba68e3818425ebe_b7ac8f5d4e487e89-1024x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-fa41247f4a47f5217e745f55b9bf211e20ffec6eb4e6b966f84091003df8aa66_d24362ed48041a5b-1024x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-7612ad557cd282f9ceba1d526f6f386c8dd618db18b9c20abda504effc57bdbd_d0cffe9976df426c-1024x1021.jpg)