День української писемності та мови
9 листопада вчителька української мови та літератури Скурська Галина Михайлівна у 5А класі провела урок – свято “Мово моя рідна” . Цікавий пізнавальний фільм, вікторина, пісні та особливий подарунок рідній мові (плакат) – все було для учнів цікаво , весело, креативно.
Учні 5-Б змогли проявити свої здібності та знання української мови в таких завданнях: “Мовні візерунки , “Хто краще і швидше”. А ще усі разом склали пазл про мову.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennja_viber_2022-11-09_16-37-07-339-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennja_viber_2022-11-09_16-37-07-406-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennja_viber_2022-11-09_16-37-07-467-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennja_viber_2022-11-09_16-37-07-530-1-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennja_viber_2022-11-09_16-37-07-592-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennja_viber_2022-11-09_16-38-46-760-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennja_viber_2022-11-09_16-38-46-863-1-1024x768.jpg)