Вічна пам’ять Герою!
Педагогічний колектив висловлює глибоке співчуття з приводу передчасної смерті Сампари Сергія Васильовича, випускника Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів N 8, захисника України.
У 2014 році він обороняв Україну від окупантів у зоні АТО. Під час повномасштабного вторгнення рф в Україну з перших днів став на захист рідної держави.
Світла пам’ять Герою! Вічна пам’ ять усім, хто віддав життя за волю України!
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/yzobrazhenye_viber_2022-11-18_13-26-39-481.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/yzobrazhenye_viber_2022-11-18_13-26-40-967.jpg)
Фото з відкритих джерел.