Безпечна дорога додому.
14-20 листопада в Україні відбувся другий етап Тижня безпеки дорожнього руху.
З метою формування в учасників освітнього процесу свідомого ставлення до життя і здоров’я, навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, узагальнення та вдосконалення знань з безпеки дорожнього руху в початковій школі 18 листопада був проведений єдиний національний урок на тему ,,Безпечна дорога додому”, під час якого вчителі використовували відеопрезентації, елементи конкурсів, ігри-вікторини, навчальні мультфільми.
Плакати, таблиці, малюнки, аплікації на класних дошках допомогли повторити правила дорожнього руху.
Діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на вулицях, дотримуватись правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров’я.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-5af23c379b17224f5a187026c62564c127c9d1fe69bdef2228ece7dd9719858d_dd7773f795ae1c02-1024x819.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-2a698751ac3a3c55e382955125403dbd60bc0abe36746fecf3b4c20b199406a5_aa83ed1919759ca-1024x767.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-446d09019c288f978467cf30250c2263f8312da421263766bfc0b3c83591876c_bb82aaf89dd0de51-1024x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-e91d6ca2022d3a0766ef94de72fab55e84be63ff35f6dd41a7ebe6a3d76158d8_9b8a03beb1f5db06-1024x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-eae963e583b91ddce8dd92b2ad2d84487c61598a2604268c49a502d414e05556_6dfc873cb096a941-1024x819.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-eb1b35e77f6eced96698df185eb92a3e13504dd0dec667e75d7d4e99f3f8269b_3b60d8bf7d4f4943-1024x768.jpg)