Від заходу до сходу наша країна єдина!

Від заходу до сходу наша країна єдина! І зараз, як ніколи, нам потрібно єднатись заради спільної перемоги! Нещодавно за підтримки Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №8 та Харківської школи №58 змогли передати нашим воїнам у шпиталь міста Харкова солодкі злакові батончики, української ковбаски та ще багато смаколиків, необхідні засоби гігієни. Також частина посилки ще поїде на передову. Наша освітянська родина завжди готова прийти на допомогу. І особлива подяка в організації цієї справи належить вчительці пані Галині Сисюк, адміністрації Тернопільської школи, небайдужим учням і батькам, що допомогли у виготовленні смаколиків, харківським вчителям Дарії Кубрик та Анастасії Бережній та їх родинам.
Сподіваємось на подальшу співпрацю! Слава Україні! Героям слава!