ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ у конкурсі української мови ім.П.Яцика
22 листопада в ТЗОШ 7 відбувся ІІ етап XXIII Міжародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. У ньому взяли участь учні 3-11 класів. Нашу школу достойно представила учениця 11-го класу Софія Сампара (вчитель Бараннікова Г.О.). Софія показала високі знання з української мови, виконуючи досить складні та цікаві завдання конкурсу і
ЗДОБУЛА ІІ місце серед багатьох учасників.
Хочеться побажати Софійці ще більших звершень! Не зупинятися на досягнутому, а продовжувати отримувати нові й нові перемоги! Вітаємо! І хай щастить!
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-11-28_12-26-42-628-684x1024.jpg)