7 грудня – Всесвітній день української хустки
7 грудня – Всесвітній день української хустки, яка є невід’ємною частиною української культурної спадщини, яке відзначається з метою збереження українських традицій. Хустка для українок – це не просто головний убір, це річ символічна, знакова, і є нашою культурною спадщиною.
В рамках відзначення учні 1-В класу долучилися до цього свята і зробили флешмоб “Одягни хустку – прикрась себе та ” Хустку одягаю-перемогу закликаю” та спробували створити свій дизайн хустки. Пройшли фотосесії з хусткою, майстер-клас, як правильно в’язати та носити хустку.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/0-02-05-93393f8faa1badd3a7389a46ddc292a6db9658319682332455546ab987f8168d_9f67338dcedbac02-1024x865.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/0-02-05-ca40a139592bfa6b457e8a399c96b60adcd99a18c2e3462340b69b9630261e61_29c903f7b13e03ea-1024x734.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/0-02-05-f8f874483fb49773696783ff0afab9146abd85344bfe9e9f8f0f2c2c8e60e843_79a3e84dbe70fd23-1024x720.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/0-02-05-f1443ad7a3af949c06fc6de8ef68b8ed13e8ea8082b1938e8d0628885c5df3a8_65e1ed291a4dcda7-1024x729.jpg)