Привітання директора школи

Дорога шкільна родино, учні ,шановні батьки, колеги -педагоги, працівники школи. Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім Новим 2023 роком та Різдвом Христовим!
Новорічні свята – особливі, бо наповнені вірою в перемогу добра над злом, любов’ю, сподіваннями на краще життя та мир. У ці дні ми плануємо прийдешнє і підсумовуємо зроблене, радіючи успіхам.
Озирнувшись назад, можемо стверджувати, що 2022 рік був складним. Цей рік став часом серйозного випробування для нашої країни і для кожного з нас, він навчив по-особливому цінувати свободу, життя, любити рідну землю, допомагати ближньому. Рік, що минає, дав багато уроків життєвого досвіду, мужності і боротьби .
Від душі бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба над усією Україною! Нехай серця завжди пишаються нашою великою нацією. Ще і ще раз щиро дякуймо Героям за життя, за надію , за нашу Україну!
Галина Підгайна