Маленькі “Ходаки” у різдвяний час
У 2022-2023 навчальному році учні нашої школи стали учасниками зразкового аматорського художнього фольклорно-обрядового ансамблю “Ходаки”, який популяризує традиції українського народу. Гурт проводить благодійні концерти у різних церквах, закладах та організаціях на підтримку ЗСУ. Піднімають дух патріотичними піснями, організовують благодійні концерти, волонтерять.
Разом з батьками щонеділі та на свята проводять благодійні концерти у храмах нашого міста, де збирають кошти на закупівлю амуніції та на потреби хлопців-артелиристів для тернопільських бригад.
Діти мріють про перемогу над ворогом і щоб всі герої повернулися живими!
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/img-6d2169f1c01be5370a00512c6e87e18c-v-1024x576.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/img-c5bc185bf55e8e23229cd03de3827fd6-v-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/img-5dd347423cc2600ba68e4ff88f925a37-v-1024x766.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/img-083d478d1f023faca06db01fc3f95b58-v-768x1024.jpg)