Незламність українських захисників… ДАП, Азовсталь, Соледар, Бахмут…
20 січня День пам’яті захисників Донецького аеропорту. У цей день учні нашої школи згадували українських воїнів, які 242 дні обороняли ДАП. Вони вистояли! Не вистояв бетон! Зокрема, учителі Бачинська І. К. спільно з Сисюк Г. В. провели урок пам’ яті у 9-А класі про “кіборга” Івана Вітишина (українського військового, старшого сержанта 80-ї окремої аеромобільної бригади). Учні 11 класу дивилася художній фільм “Кіборги. Герої не вмирають” про бої у Донецькому аеропорту під час війни на Донбасі у 2014 – 2015 рр.
Безмежна вдячність та низький уклін нашим відважним оборонцям.
Вічна слава героїчним захисникам УКРАЇНИ!
Переможемо!
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennja_viber_2023-01-20_11-09-47-100-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennja_viber_2023-01-20_11-09-49-857-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennja_viber_2023-01-20_11-09-58-486-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennja_viber_2023-01-20_11-10-05-029-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennja_viber_2023-01-20_11-10-09-511-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennja_viber_2023-01-20_11-13-40-570-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennja_viber_2023-01-20_11-17-04-379-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennja_viber_2023-01-20_11-18-28-135-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennja_viber_2023-01-20_11-10-17-154-1-768x1024.jpg)