Всесвітній день читання вголос
Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Звичайно наша школа залюбки долучилась до цієї чудової традиції.
Читання вголос— це не тільки прекрасний спосіб проведення дозвілля, а й чудовий спосіб підвищити рівень інтелекту, покращити пам’ять та розвинути гнучкість мислення. Воно стимулює розвиток мозку, наповнює словниковий запас дитини, розвиває дитячу увагу й уяву.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/img-a7973814a3625b115e598859a71982c3-v-1024x576.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/img-4e12449aedd7ff9b5d6aaea116eaeaf8-v-1024x1024.jpg)