Зустріч з працівниками поліції

Організація бесід і зустрічей учнів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи в школі, вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки ,щоб не допускати її в майбутньому.

Днями відбулася зустріч учнів ТСЗОШ 8 з інспекторами поліції Ракочим Ігорем та Мельничук Іриною. Вони провели роз’яснювально-профілактичні бесіди з превентивного виховання з учнями 4 -х та 5 – 6 класів щодо вчинення правопорушень у підлітковому середовищі. Учні школи уважно слухали розповідь правоохоронців про особливості адміністративної та кримінальної відповідальності , види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб ,про булінг та кібербулінг.

Ракочий І.І. дав змістовні відповіді на запитання учнів. які є актуальними.
Під час правової бесіди поліцейський нагадав дітям і основні правила безпечної поведінки, розповів про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність , а також пояснив як їх уникнути. Зустріч організувала психолог школи Крих Галина.