День спонтанного прояву доброти у ТЗОШ 8
“Перед великим розумом я схиляю голову, перед великим серцем я стаю на коліна”.
(Гете)
З метою допомогти учням усвідомити, що добро потрібно кожній людині, навчити нести його іншим через добрі справи; сприяти вихованню в щколярів активної життєвої позиції, людяності, чесності, милосердя, доброти 16 лютого соціальним педагогом у 6-х класах був проведений тренінг “День спонтанного прояву доброти. Творіть добро!”
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/img_20230215_090556-1024x769.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/img_20230215_090716-1024x769.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/img_20230215_091502-1-769x1024.jpg)