День єднання в початковій школі
16 лютого українці вдруге в історії відзначають День єднання.
Активну участь у відзначенні цього свята в початковій школі взяли учні 2-А класу (класний керівник Покалюк О.С.), 2-Б класу (класний керівник Морозович Т.М.) та 2-В класу (класний керівник Беліченко М.П.). Проведені бесіди, інформаційні хвилини та флеш-моб, виконання Державного Гімну України сприяли згуртуванню учнів навколо національної ідеї єднання народу заради спільної мети.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/image_6483441-1024x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/image_6483441-1.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/image_6487327-1024x768.jpg)