Міжнародний день рідної мови в початковій школі
21 лютого у Міжнародний день рідної мови вчителі початкових класів провели низку цікавих та пізнавальних заходів, спрямованих на поглиблення знань учнів про мову, її значення, а також на збереження мови, культури, звичаїв й традицій українського народу.
Молодші школярі із із задоволенням взяли участь у мовних іграх, конкурсах, вікторинах, бесідах, працювали над проєктами, створили тематичні буклети та стінгазету.
Всі заходи були підпорядковані єдиній виховній меті: шанувати, розвивати українське слово, дбати про красу і багатство рідної мови.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/image.png)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/image-1.png)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/image-2.png)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/image-3.png)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/image-4.png)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/image-5.png)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/image-1-1.png)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/image-2-1.png)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/image-3-1.png)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/image-4-1.png)