21 лютого – Міжнародний день рідної мови
До святкування долучилася вся шкільна родина.
У ці дні учителями української мови й літератури , класними керівниками, учнями проведено тематичні уроки, вікторини, ігри, виразне читання поезії, написання диктантів, віртуальні подорожі.
Учні 5-а та 5-б класів ( вчителька Галина Скурська) грали мовознавчі ігри, провели вікторину, розгадали філдворд, склали прислів’я про мову, створювали маленьку книжечку “Моя мова”.
Учні 7-а і 8-а класів підготували кольорові презентації, постер, вислови про мову.
Разом із українським соловейком чудово мандрували країнами Європи, вивчали лесику рідної мови учні 7-б класу .
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennja_viber_2023-02-22_16-54-53-306-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennja_viber_2023-02-22_16-54-53-392-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennja_viber_2023-02-22_16-54-53-494-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennja_viber_2023-02-22_16-54-53-582-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennja_viber_2023-02-22_16-54-53-674-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennja_viber_2023-02-22_16-54-53-744-1024x768.jpg)