Ми вшановуємо пам’ять Шевченка

9 березня 2023 року. Цей день почався тривожно і гірко, останні уроки теж були в укритті… Але ми вшановували Тараса Шевченка!
Ми його цитували, закарбували собі, що
” … в своїй хаті своя й правда, І сила, і воля…”, “Нема на світі України, немає другого Дніпра…”, “Борітеся – поборете…”, “І на оновленій землі врага не буде супостата,а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі…”!!!!
Учні 9б класу написали Шевченківський диктант, на уроці української літератури провели поетичний флешмоб віршів Кобзаря- в укритті під час тривоги вони звучали по-особливому . Учні 5а, 5б класів дивилися пізнавальний мультфільм про Шевченка, відгадували запитання вікторини. Учні 7б класу стали учасниками і творцями тематичного уроку “Шевченко сучасний” . Разом з бібліотекарем школи Будай Н.М. проведено інформаціїйну хвилину “Кобзар “Шевченка.