Незвична мандрівка Тернопіллям
Чарівний світ рідної Тернопільщини… Про всі дари природи нашого краю та про те, як їх вберегти — розповідає експозиція відділу Тернопільського обласного краєзнавчого музею. Пройшовшись залою відділу природи, учні 5-Б класу (кл.керівник Бараннікова Г.О. та вч. історії Волоцюга С.М.) за короткий час не лише ознайомились з унікальними об’єктами нашого краю, а й взяли участь у пізнавальному квесті «Дослідники природи».
Пізнавальна розповідь про різноманітність царства рослин та тварин Тернопільщини, імпровізовані розкопки “В пошуках палеонтологічних скарбів”, інтерактивна гра «Врятуємо планету від непотрібних речей» – це лише маленька частинка того, з чим ми ознайомилися.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennja_viber_2023-03-09_17-45-21-367-1024x769.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennja_viber_2023-03-09_17-45-21-840-769x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennja_viber_2023-03-09_17-45-23-392-769x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennja_viber_2023-03-09_17-45-23-659-769x1024.jpg)