Вітаємо учасників VІ Відкритого Західноукраїнського інтелектуального турніру «NATUS VINCERE» на кубок ректора Західноукраїнського національного університету

10.03.2023 у приміщенні юридичного факультету відбувся VІ Відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «NATUS VINCERE» на кубок ректора Західноукраїнського національного університету. Наша школа делегувала 3 команди, які склали учні 9-11 класів: Сампара Софія, Стасишин Юлія, Чайківська Христина, Климчук Андрій, Січкарук Оксана,Тернопільська Вікторія, Олійник Андрій, Станіславський Назар, Лотоцька Єва, Стара Катерина, Конопніцька Анастасія, Пришляк Анна, Майструк Софія, Тудорів Вадим. Змагання тривали понад 12 годин і пройшли у запеклій боротьбі, адже там зібрались кращі команди зі всієї області. Наші учні показали дуже хороші результати – за що були нагороджені командними та особистими призами.