Інформ-дайджест про Міжнародний день щастя
20 березня у ТЗОШ №8 учні школи відзначили Міжнародний день щастя – почуття, без якого неможливо уявити свого життя. Бути щасливим – мрія кожного. Щастя – це вільна та незалежна Україна!
Учні 5-10 класів долучилися до створення містечка своєї мрії “Щастя очима дітей”. Соціальний педагог розповіла школярам про історію виникнення Дня щастя, цікаві факти та притчі про цей день.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img_20230317_102838-1-769x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img_20230317_103104-1024x769.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img_20230317_102150-769x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img_20230316_122719-1024x769.jpg)