Всесвітній день казки!
Казки – один із головних елементів культури будь-якого народу. 20 березня відзначають Всесвітній день казки. Цікаво й пізнавально пройшов цей день і для учнів початкових класів.
У 1-А класі читали і розігрували казку Наталі Забілої “Плескачик”, порівнювали із українською народною – “Колобок”. Діти перевтілювались в різні казкові персонажі отримали задоволення від зустрічі з героями казок.
Дітки у 1-Б класі об’єднувалися у 2 групи за кольором цеглинок, дізналися назву казки, обирали героїв, якими хочуть бути, складали детальну схему інсценізації і, звичайно, демонстрували казку! Після виступу був поклін артистів і гучні оплески глядачів
Відзначаючи Міжнародний день казки, учні 4-Б класу зробили виставку власних книг, взяли участь у вікторині ,
розіграли казки дитинства, вчилися створювати мультфільми до них. Деякі діти складали власні казки в малюнках.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-fb70956e8b98b8aed466480b923e9b57-v-1024x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-ef364392fe4ab33cf163bb9d624c1c91-v-1024x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-1132107a0a703192922600bd7d7f5889-v-1024x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-c9bc889ec24df5d269ff3c88160423fc-v-1024x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/inshot_20230320_144220565-1024x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/inshot_20230320_144607006-1024x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/inshot_20230320_143526507-1024x1024.jpg)