21 березня – День “сонячних дітей”
Сьогодні, як прийнято, учні і вчителі початкових класів прийшли в школу у шкарпетках різного кольору. Також педагоги провели інформаційні бесіди про людей із синдромом Дауна, розповіли про їх неймовірну доброту і чуйність! Традиційно діти розфарбовували шкарпетки, чи робили тематичні браслети, а також дивилися мультфільм “Соловейко з одним крилом”.
Ми виховуємо дітей із великим серцем, які розуміють, що всі ми різні, проте всі – рівні!
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/inshot_20230322_080232658-1024x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-d8d919febd4ba3903275d7f3a52f39e9-v-1024x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-98964124fe95e86ef3ecfb95535e2bc8-v-1024x1024.jpg)